Майкл Т. Вейдер

Професійний тренер / консультант

Як спікер / тренер представляє мотиваційні, надихаючі, що кличуть до дії презентації, які стають каталізатором успішних змін в організаціях та у окремих людей.

ДОСВІД В ПРОМИСЛОВОСТІ

Залізниці, автомобілебудування, авіабудування / обслуговування літаків, видобуток нафти, виробництво фарб, мотоциклів, косметики, електронних компонентів, електроенергії, банківська справа, споживчі товари, медичне обладнання, виробництво алюмінію, сталі і титану, громадський транспорт (тролейбуси і трамваї).

Міжнародний досвід

США, Україна, Індонезія, Сінгапур, Росія, Бруней, Тайвань, Таїланд, Кенія, Малайзія, Індія, Корея, Шрі Ланка, М’янма, Казахстан, Бразилія.

2003 – до н.вр .: Співзасновник і старший тренер / консультант компанії Центр Оргпром, г.Екатеринбург, Росія. Проводив тренінги та надавав консультації по методикам Бережливого виробництва і лідерства в 44 містах Росії в більш ніж 30 компаніях. Відкриті і корпоративні тренінги. Розробив всі навчальні матеріали, ділові ігри, вправи, необхідні для когнітивного і практичного навчання в Росії для учнів від представників вищого керівництва до цехових робітників. Найзначніші приклади: чотирирічна навчальна програма для Жовтневої залізниці, по 200 годин на рік, навчено 107 Лін-експертів. 40% теоретичні заняття і 60% практичні заняття на виробництві в період з 2010 по 2014 р. Навчено понад 400 керівників рівня директора і понад 200 керівників середньої ланки. Тренінги по Бережливому виробництва і лідерства, а також спільна робота всіх керівників і навчених експертів по Бережливому виробництва дали результат у вигляді зниження операційних витрат на 3,8 мільярда рублів за 4 роки. Зараз закінчується дворічна програма з підготовки 64 експертів Бережливого виробництва в Санкт Петербурзі в компанії Міськелектротранс. Там пройшли навчання за курсом Лідери Бережливого виробництва понад 90 керівників та 50 майстрів. За перший рік операційні витрати знижені на більш ніж 300 мільйонів рублів. Серед моїх клієнтів були також Сбербанк, Газпром, авіабудівна корпорація Іркут і ін.

2005 – по н. Вр .: Старший тренер / консультант компанії Expitris International, Куала Лумпур, Малайзія. Проводив відкриті та корпоративні тренінги по Бережливому виробництва і лідерства. Розробив всі навчальні матеріали, ділові ігри, вправи, необхідні для когнітивного і практичного навчання в умовах суміші культур Малайзії, Китаю, Індії, Таїланду для представників вищого керівництва і цехових робітників. Проводилось понад 15 відкритих дводенних тренінгів на рік протягом 12 років, через які пройшло більше 3000 фахівців. Понад 12 дводенних корпоративних тренінгів в п’яти містах Малайзії, в яких взяли участь понад 200 фахівців з усіх рівнів таких організацій, як виробники комп’ютерних чіпів компанії INTEL і AMD, Dyson Vacuum Cleaners mfg. (Виробництво пилососів), Continental Tires (автомобільні шини), Avon Cosmetics (косметика) і інших.

2001 – 2007 Засновник / партнер компанії Lean Plus India, м Ченнай, Індія, старший тренер. Розробив і проводив тренінги з Бережливому виробництва і лідерства більш ніж в 12 містах Індії і більш ніж в 20 компаніях.

1995 – 2007 Засновник і президент компанії Leadership Excellence International, LLC, м Колорадо Спрінгс, штат Колорадо, США. Розробив І проводив тренінги на теми загального управління якістю (TQM), аудит якості, Бережливе виробництво, Ремонт і обслуговування, Лідерство в 5 компаніях на Заході США.

1965 – 1995 фахівець з авіаційним системам електроніки, майстер, директор різних підрозділів ВПС США в різних країнах.Автор і тренер наступних семінарів / тренінгів:

 • Автор і тренер наступних семінарів / тренінгів:
  • Сертифікаційний курс на експерта Бережливого виробництва
  • ТРМ (загальне експлуатаційне обслуговування)
  • SMED (прискорена переналагодження)
  • Введення в Бережливе виробництво
  • Картування потоку створення цінності
  • Аналіз першопричини
  • Атестація за принципами Бережливого виробництва
  • Лін-лідерство
  • Процес швидких поліпшень (кайдзен-бліц)