Володимир Чесноков

Викладач філософії та психології, консультант у сфері організаційного розвитку, бізнес-тренер, модератор, коуч. Один із перших бізнес-тренерів на українському ринку. Кандидат філософських наук, доцент. Майстер-практик НЛП.
Має досвід роботи понад 20 років у вітчизняних і закордонних компаніях. Сертифікований як бізнес-тренер Центром Scientific Methods (США, Техас) на проведення семінару «Менеджеріал Грід» у 1994 році. Фасилітатор і модератор стратегічних сесій і сесій організаційного розвитку. Є довіреним консультантом у сфері навчання і розвитку персоналу для низки компаній.

Проводить авторські тренінги в сфері організаційного розвитку компаній, розвитку лідерських та управлінських навичок, навичок ефективного мислення та прийняття рішень, розвитку креативності, ефективної комунікації, командоутворення, навичок ефективного продажу та ведення ділових переговорів. Має успішну практику недирективного коучингу, консультування керівників бізнес-організацій.
Здійснює ефективну супервізію та системну персональну підготовку фахівців на «польових» тренінгах. Практика організації та модерування груп, бізнес-команд, у процесі розробки стратегічних й операційних планів. Має великий досвід розробки спеціалізованих тренінгів та тренінг-курсів під потреби і завдання організацій.
Стиль роботи
– У тренінговій групі виступає як носій пропонованого стандарту навчання: все, чому вчить, може продемонструвати. Стиль ведення – лідерський.
– Всі програми адаптує під конкретні бізнес-завдання замовника.
– Тренінг містить, крім власне тренінгу (2–3 дні), попередню діагностику (за необхідності – в полі) та посттренінгову консультацію для замовника.
– Під час тренінгу проводить також діагностику персоналу (ступінь розвиненості навичок, мотивація, сильні/слабкі сторони, індивідуальна програма розвитку).