Леонід Богданов

Більш ніж 20-річна успішна практика надання послуг у сфері тренінгу, організаційного консалтингу, коучингу.
Фасилітатор стратегічних сесій і сесій організаційного розвитку. Є довіреним консультантом у сфері організаційного розвитку та розвитку управлінського потенціалу для низки компаній.

Проводить авторські тренінги в сфері організаційного розвитку, з розвитку лідерських і управлінських навичок, навичок ефективного мислення і прийняття рішень, розвитку емоційного інтелекту, ефективної комунікації, командоутворення, персональної та організаційної ефективності, навичок ефективного продажу та ведення ділових переговорів.

Практика коуч-консультування власників і керівників бізнес-організацій.
Понад 12 років працював на позиціях керівника тренінг-центрів у бізнес-вишах, консалтингових компаніях та комерційних організаціях.
Автор статей і методичних розробок у сфері тренінгу, організаційного розвитку, коучингу в провідних бізнес-виданнях.
Як навчаючий тренер з 1999 року проводить системну підготовку бізнес-тренерів і оргконсультантів, а також здійснює професійну супервізію.

Тренерський стиль заснований на залученні до процесу навчання завдяки динамічній живій манері проведення, системній подачі інформації, використанню методів усвідомлених змін і усвідомленої практики, передачі ефективних технологій, яскравим вправам, глибокому опрацюванню актуальних для учасників тренінгу ситуацій та увазі до динаміки групових та індивідуальних процесів розвитку.